איזה סוג פוליש מתאים לבית שלכם?

איזה סוג פוליש מתאים לבית שלכם?

המטרה של פוליש לרצפה הוא להחזיר את הברק לקדמותו. הפוליש מתבצע במקרים של מרצפות לא מבריקות או מוכתמות. במקרה של ניקיון לאחר שיפוץ יש צורך בפוליש מקצועי לניקוי והברקת המרצפות, לאחר הלכלוך הרב והאבק שהקבלן משאיר אחריו. חשוב לבחור בחברת ניקיון ופוליש אמינה ומקצועית, שתוכל לבצע עבורכם עבודה יעילה בזמן קצר.

"האחים המנקים" עוסקים בעבודות ניקיון ופוליש במשך שנים רבות. ברשותנו עובדים מקצועיים ויעילים שהוכשרו בפוליש לכל סוגי המרצפות ויוכלו להתאים עבורך את סוג הפוליש המתאים ביותר למרצפות הבית שלך. חשוב גם שתדע, שלא לכל סוג מרצפת ניתן לבצע פוליש, ולכן חשוב לשכור את שירותיה של חברת ניקיון ופוליש בעלת ידע וניסיון. כמו כן חשיבות גבוהה לכך קיימת במכשור המתקדם והמקצועי שיש לחברה, הגורמת לכך שהפוליש יהיה יסודי ומבריק.

אלו סוגי פוליש קיימים?

קיימים שלושה סוגי פוליש לבית והם: פוליש ווקס, פוליש קריסטל, פוליש אקרילי.

פוליש ווקס: ווקס הוא חומר שנראה כמו שעווה, אותה מורחים על מרצפות הבית. החומר נמרח בעזרת מכונה המכילה את השעווה שנכנסת אל תוך המרצפת, וגורמת לה להיות מבריקה ונקיה. פוליש הווקס נעשה לאחר ניקוי המרצפות היטב בחומרים יעילים וייבוש מלא של הרצפה. הפוליש מתבצע על גבי סוגי המרצפות הבאים: וניל, סומסום, שיש, טרצו ועוד. פעולת הפוליש מתבצעת באמצעות דסקית בעלת לוחית היוצרת חיכוך מועט עם הרצפה ומפזרת את חומר השעווה למראה מבריק ואחיד. לפוליש זה קיימים מספר יתרונות: הגנה על ציפוי המרצפות מפני לכלוך, מניעה של הצטברות של לכלוך, מרחיק חומרים מזיקים שנמצאים בתוך חומרי ניקיון.

פוליש קריסטל: פוליש קריסטל הינו פוליש שנעשה בעזרת מכונת פוליש שעליה מותקן סקוץ'  ברזל שמחדיר קריסטלים אל תוך הרצפה, ומבריק אותה. חומר זה אינו מאפשר לשום לכלוך לחדור דרכו ,וכך מספיקה ניקיון של הרצפה על ידי מטלית לחה, כדי שהיא תהיה מבריקה כמקודם. תהליך זה הינו תהליך שלוקח זמן רב, ויש להקפיד שרק חברה שהיא בעלת ניסיון תבצע את הפוליש הזה.

פוליש אקרילי: פוליש אקרילי, הוא אינו פוליש מוכר, משום שמשתמשים בו בעיקר במוסדות גדולים כמו שדות תעופה למשל. פוליש זה מונע לכלוך ממשטחים גדולים, וכן מונע הולכת חשמל, והיצמדות של כתמים. החומר האקרילי, שבו משתמשים לצורך הפוליש הוא חומר סינטטי לחלוטין, המתאים לחניונים ומוסכים.

איך אדע איזה סוג פוליש מתאים לבית שלי?

לאחר שבחנו את שלושת סוגי הפוליש הקיימים  פוליש וקס, פוליש קריסטל ופוליש אקרילי ניתן לומר בוודאות, שאם יש לך מרצפות מסוג וניל, סומסום, שיש או טרצו, פוליש ווקס הוא הפתרון הטוב ביותר עבורך. פוליש קריסטל יתאים לשיש ואבן, אך לא יתאים לגרניט פורצלן וקרמיקה. פוליש אקרילי יתאים למוסדות כמו חניונים ומוסכים.

לייעוץ חינם בנושא ניקיון מוזמנים לפנות >> https://www.icleaning.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *