פוליש לרצפות

פוליש לרצפות

פוליש לרצפה היא אחת מהפעולות הטובות ביותר שתוכלו לבצע לבית שלכם כדי להקנות לו מראה חדש ואיכותי. אין ספק שפעולה זו משתלמת מאוד בהתאם לתמורה שהיא מספקת לבית כאשר המחיר שלה נע בין 10 שקלים למטר רבוע ועד 60 שקלים אם רוצים לבצע פוליש איכותי יותר. מה צריך לדעת על סוגי הפוליש שקיימים, איזה סוגים בכלל קיימים ומי יכול לבצע את הפוליש?

מהו פוליש לרצפה?

פוליש לרצפה היא אחת מפעולות הניקיון הטובות ביותר שיש. המטרה של הפוליש היא שיוף של השכבה הראשונה, העליונה ביותר על הרצפה ברמה של מילימטרים ספורים, ולאחר מכן מריחת והטמעת שכבה של חומר שתהיה גנה לרצפה שלרוב תהיה ווקס אם כי אפשר לבחור בחומרים קריסטליים או חומרים אקריליים. פעולת הפוליש משיגה מספר רב של יתרונות שמקנים מראה חדש ומבריק לרצפה וכך למעשה ניתן להעניק לבית את הברק שאנו רואים בטלוויזיה, שאי אפשר להשיג על ידי שטיפת הרצפה הרגילה.

לאיזו רצפה פוליש יכול להתאים?

אחד היתרונות הגדולים של פוליש לרצפות הוא יכולת ההתאמה שלו לכל רצפה ורצפה. ניתן לבצע את הפוליש לרצפות שונות כמו פרקט, מרצפות טרצו ישנות, אבן טבעית ועוד. העובדה שהפוליש מתאים לכל הרצפות הופכת אותו לפופולרי ביותר, וכך כל בית וכל עסק בלי קשר לסוג הרצפה שיש לו, יכול לקבל את ההגנה המושלמת לרצפה, ברק מרענן ולמעשה ליהנות מכל שאר היתרונות שלו.

מראה מושלם ובמלא ברק

ראשית, אי אפשר שלא לדבר על היתרון העיצובי. פוליש לרצפות למעשה מחייה אותן מחדש, הוא מעניק להן ברק שלא היה ניתן לקבל באמצעות אף חומר אחר ואף ניקוי, יסודי ומקצועי ככל שיהיה. אפילו ניקיון עם מכונות שטיפה מתקדמות לא ייתן ברק כזה שיכול להכניס מראה יוקרתי לבית שלכם כמו שלא האמנתם שתוכלו לקבל כל כך בקלות.

מילוי שריטות ישנות והגנה מפני חדשות

הפוליש לא יהיה טוב רק למראה מלא ברק אלא גם למילוי שריטות. אם יש שריטות על הפרקט או על רחת מהמרצפות, הפוליש ידאג להעלים אותן כאילו לא היו. אתם יכולים ליהנות מרצפה במראה חדש לחלוטין ולא רק שהמראה יהיה חדש ונטול שריטות, שכבת הפוליש גם תגן על הרצפה משריטות חדשות. פוליש ווקס לרצפה יכול להיות מתאים למתאר ביתי אך פוליש אקרילי או קריסטלי יגנו על הרצפה גם במקומות עם דריכות מרובות ורהיטים כבדים.

אלו סוגי פוליש קיימים?

  • פוליש ווקס הוא הפוליש הנפות ביותר לבית. הסיבה לכך הוא גם המחיר הזול שלו שנע בין 10 ועד 20 שקלים למטר רבוע, כאשר החיסרון שלו הוא העמידות המוגבלת שלו. במתאר ביתי הוא יהיה מספק.
  • כדי לקבל עמידות טובה יותר לרצפה, כמו למשל למקומות ציבוריים שבהם יש יותר אנשים והוא עמיד יותר מפוליש וקס, והוא גם נחשב ליפה יותר ממנו. זו הסיבה שהוא יקר יותר.
  • פוליש אקרילי מתאים בעיקר למוסכים, מפעלים, בתי מלאכה או כל מקום אחר שבו יש צורך להגן על הרצפה ולשמור עליה עמידה גם בפני כלים כבדים ובפני החלקות.

מי יכול לבצע פוליש לרצפות?

לא כל אחד יכול לבצע פוליש לרצפה שכן מדובר על פעולה שיכולה להיות מסובכת מאוד ואף לגרום נזק אם לא מבצעים אותה בצורה נכונה. כדאי לבצע פוליש בעצמכם רק אם יש לכם ידע וניסיון בתחום כאשר ניתן לרכוש מכונת פוליש ביתית, שתהיה די קטנה בגודלה, וכך תוכלו לבצע את הפוליש כל כמה חודשים. ניתן גם להשכיר את המכונה וניתן גם להיעזר בשירותי ניקיון של חברה מקצועית, שזהו הפתרון המומלץ ביותר כדי להימנע מנזקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *