חברת פוליש וניקיון

חברת פוליש וניקיון

  • מחפש חברת פוליש וניקיון מקצועית ומומלצת?
  • רוצה שהרצפה תהיה נקייה ובוהקת?
  • נמאס לך מהכתמים ברצפות הבית שלך?

הרצפה שלנו היא אחד המקומות המלוכלכים ביותר בבית וזאת עקב העבודה שבכל יום אנו נכנסים לבית עם נעליים שדרכו בשלל מקומות לא נקיים. כל הלכלוך הזה לא נעלם מעצמו אלא מצטבר יום אחר יום על רצפת ביתנו. פוליש וניקיון הם הפתרון לכל סוגי הלכלוכים!

מקורות הלכלוך הם רבים, ויש להוסיף על כך מגוון שריטות ופגעים. בכל פעם שאנו מזיזים רהיטים בבית נוצרות שריטות בריצוף שלא ניתן להסיר בעזרת חומרי ניקוי פשוטים שיש בכל בית. לכן מומלץ בכל מספר חודשים להזמין חברת פוליש וניקיון (חשוב שהחברה תהיה מנוסה ומקצועית), והיא תדאג לעשות עבורכם את העבודה ולהפוך את הרצפה שלכם למבריקה מניקיון.

פוליש לרצפה – סוגים שונים המתאימים לכל סוגי הרצפות

יש הרבה סוגים של רצפות שונות. כל סוג רצפה דורש ניקיון ופוליש בעזרת חומרים מותאמים אישית על מנת שלא יגרם נזק לריצוף. חברת פוליש וניקיון (טובה ומקצועית) תדע להביא איתה את החומרים הנכונים ולשמור לכם על הרצפה בעת ביצוע עבודת הניקיון. כאשר אתם יוצרים קשר עם חברת פוליש וניקיון תדאגו ליידע על סוג הרצפה שלכם ויש לוודא מולם כי יש להם את החומרים המתאימים. שיש למשל צריך פוליש, גרניט פורצלן לא. במקרים כאלו פשוט מבצעים קרצוף סטנדרטי עם מכונת פוליש (ללא החומר המיוחד).

חברת פוליש וניקיון שומרת לך על הדירה

יש הרבה חברות ניקיון לא מספיק מנוסות ולכן חשוב לקבל המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם לפני תחילת ביצוע העבודה. פוליש לרצפה שאינו מתבצע נכון יכול לגרום לנזק בלתי הפיך לרצפה שלכם שיכול להגיע עד כדי החלפת כל הריצוף הקיים בריצוף חדש, וזה כבר עולה הרבה מאוד כסף. תחסכו לעצמכם את הכאב ראש הזה וכמובן את הכסף. ודאו כי החברה אותה אתם רוצים שתגיע אליכם הביתה היא באמת חברה טובה ומומלצת שיודעת את העבודה, ותשמור לכם על הדירה בעת ביצוע הניקיון והפוליש לרצפה.

טיפים לבחירת החברה הנכונה:

מעט טיפים חשובים שיעזרו לכם בבחירת חברת פוליש וניקיון:

  • דבר ראשון כשבוחרים חברה לפוליש וניקיון כדאי מאוד לקבל עליה המלצות מאנשים שאתם מכירים וסומכים על המילה שלהם
  • שימו לב להצעת המחיר שאתם מקבלים. אם היא נמוכה מאוד תתחילו לחשוד ואם היא גבוהה מדי תחפשו חברה שלוקחת מחיר נוח ומשתלם יותר
  • תשאלו את השאלות הנכונות כבר בטלפון הראשוני שאתם מבצעים
  • בדקו אם לחברת הפוליש יש סוגי פוליש שונים בהתאם לסוג הרצפה שלכם
  • תבקשו לראות עבודות פוליש וניקיון שאותה חברה ביצעה בעבר
  • סמכו על האינטואיציות שלכם, איך נשמע לכם איש השירות בטלפון?

ואחרי כל הטיפים האלו, אל תשכחו גם אתם לפרגן לחברה ממנה הייתם מרוצים ולהעביר את הבשורה הלאה לאנשים נוספים שיוכלו להנות משרותי פוליש לרצפה אצל חברה טובה ואמינה.

כל כמה זמן כדאי לעשות פוליש לרצפה?

אין תשובה חד משמעית לשאלה זו. אם רוצים לשמור על רצפה נקייה, מבריקה וריחנית רצוי לבצע פוליש לרצפה כל מספר חודשים, אבל גם אם תעשו פעם בשנה זה בסדר. רצפה המתוחזקת היטב על ידי פוליש קבוע היא רצפה נעימה יותר ויפה יותר ולכן אם אסתטיקה היא דבר חשוב בעיניכם תבצעו פוליש כל אימת שנראה לכם שהרצפה מתחילה לאבד מהברק שלה. יש מי שבוחר לבצע ניקיון יסודי כל שנה לקראת האביב, ולפני חג הפסח. ישנם אחרים שמזמינים שירות שכזה כל שנתיים-שלוש וגם זה בסדר כמובן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *