קידוח בטון

קידוח בטון

קידוח בטון נועד למומחים ומקצועיים בלבד ומה הכוונה? קיר הבטון ידוע בחוזק שלו ובעמידותו לאורך שנים, אך גם עם זאת ניתן לבצע קידוח בטון אבל! כדי שזה יקרה יש לפנות לבעל מקצוע מומחה ומנוסה בתחום על מנת שיבצע את פעולת הקידוח באופן מקצועי, יעיל ומהיר. שימוש באביזרים נלווים וחומרי עזר יכולים בהחלט להשפיע על קידוח מקצועי ונכון. ולכן כאשר יש לבצע קידוח בטון מומלץ לקרוא למומחה בתחום.

השיטות הנהוגות לקידוח בטון

עם השנים תחום קידוח בטון התקדם והתפתח וכך גם השיטות, ניתן למצוא מספר שיטות שיכולות להקל על ביצוע עבודות הקידוח והם:

שימוש במסור יהלום –  אחד הבעיות המרכזיות שכרוחות בקידוח בטון היא יכולת הדיוק, כאשר מדובר במסור יהלום יכולת הדיוק היא משולמת אך זה לא הכל, אותו מסור יהלום אינו רוטט ומדוע זה חשוב? מכיוון שכאשר קיר בטון מתחיל לרעוד הסכנה שיתר המבנה יקרוס היא גדולה יותר ולכן בעזרת מסור יהלום אין את החשש הזה וניתן לקדוח בקיר הבטון ללא הפרעה או סכנה לסביבה.

מקדחה חשמלית – ניתן לבצע קידוחי בטון בעזרת מקדחה חשמלית, ברוב המקרים כאשר בעל המקצוע משתמש במקדחה כזו , זה לצורך קידוחים קטנים.

מכונת ניסור – בשיטת קידוח שכזו אותו בעל מקצוע משתמש לצורך קידוח שטחים גדולים וכבדים במיוחד ולכן יש צורך בלתי מתפשר במכונת ניסור.

כאמור לכל סוג ניסור יש לו את הכלים המתאימים לכך ולכן חשוב מאד לבדוק מראש מה המטרה ובאיזו ניסור מדובר. אותו בעל מקצוע מומחה יידע בדיוק באילו כלי עבודה עליו להשתמש ובכך ביצוע הבודה יעשה בצורה הטובה , המקצועית והבטיחותית ביותר.

כאשר מזמינים שירותי קידוח בטון יש להתייעץ היטב עם בעל מקצוע מומחה בתחום, ולכן מומלץ לבדוק מספר חברות בהם ניתן להיעזר בשירותי קידוח בטון, נוסף על המקצועיות חשוב גם המחיר וגם את זה יש לבדוק מראש. כדי שלא יצוצו הפתעות בעתיד. שימוש נכון ומקצועי בכלי עבודה בתחום קידוחי הבטון יוביל לעבודה טובה לאורך זמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *