ייעוץ זוגי בקריות

ייעוץ זוגי בקריות

מערכות יחסים בין בני זוג לאורך שנים יכולות לשחוק, וזה מכמה סיבות : מרוץ החיים, עבודה, ילדים, להספיק הכל, תחביבים שרוצים לשמר, חלומות שרוצים להגשים וכן הלאה. לא פעם זוגות רבים נקלעים לקשיים בתקשורת בניהם והיחסים הופכים לפלונטר שקשה לצאת ממנו, אבל מה בכל זאת ניתן לעשות? כיצד אפשר לגשר על הפער הזה ועל התסכול הזה על מנת לשוב לדרך הישר ולהרגיש את הזוגיות כמו בתחילת דרכה? כיום ניתן לפנות אל ייעוץ זוגי בו מטפל מקצועי/פסיכולוג יכול להבין את עומק הדברים ויחד עם שני בני הזוג למצוא את הדרך הנכונה והמתאימה לשניהם.

מדוע מומלץ לפנות ייעוץ זוגי?

הרבה זוגות מגיעים לשלב בחיים שהזוגיות קצת מקשה עליהם, או קיים איזה שהוא משברון במערכת היחסים אבל בכל זאת רוצים לגשר ולנסות לתקן את המצב שנקלעו אליו. בזמן כזה מומלץ מאד לפנות אל שירותי ייעוץ זוגי בקריות ולקבל את הכלים הנכונים על מנת להמשיך בחיים ולמצוא את נקודת האור , כדי שזה יקרה חשוב מאד לבדוק את כל האפשרויות כלומר לנסות תחילה לבד לגשר על הפערים וכאשר זה בלתי אפשרי פשוט לפנות אל יועץ זוגי כדי שיסייע ויכוון את בני הזוג לדרך הנכונה. כאשר פונים אל יועץ זוגי יש לבדוק היטב מה הניסיון שלו? האם יש תחום ספציפי שהוא עוסק בו? האם יש המלצות על אותו יועץ זוגי וכמובן חשובה לא פחות הכימיה בין היועץ הזוגי לבין הזוגות המגיעים אליו.

כאשר בני זוג מגיעים אל יועץ זוגי זה המקום שלהם להציג את עצמם, יחד עם זאת כל אחד מקבל מקום של כבוד משלו ומציג את עצמו באופן פרטני יותר, ובכך המטפל הזוגי יודע למצוא את הנקודה המשותפת לשני בני הזוג ויחד למצוא את השילוב הנכון להמשך דרך זוגית טובה ויציבה לעוד שנים רבות.

מה נדרש על מנת שטיפול זוגי יצליח?

כדי ששני הצדדים יהיו מרוצים וגם הזוגיות שלהם תחזור כמו בימים הטובים, יש שני תנאים הכרחיים שצריכים להיות משולבים במהלך כל טיפול הזוגי:
1. פתיחות של בני הזוג להליך של טיפול זוגי – כאשר בני הזוג רוצים ומקווים שהזוגיות שלהם תינצל והם מוכנים לעשות הכל לשם כך זה כבר חלק מהתהליך.
2. דבר נוסף זה המקצועיות של היועץ הזוגי – יועץ מקצועי יודע בדיוק את הנקודות שבהם יש לטפל ובכך מעניק את הטיפול המקצועי והנכון, התמדה של בני הזוג בתהליך.

Comments are closed.