ניסור בטון

ניסור בטון

מהי בעצם עבודת ניסור בטון? ומי מבצע אותה? מדובר על פעולה שמתבצעת אך ורק ע"י מנסרים מקצועיים שיודעים כיצד לגשת ולבצע באופן מקצועי, וזהיר עם כל המכשור הדרוש.

יחד עם זאת חשוב מאד גם לבצע את עבודת הניסור באופן בטיחותי ולנקוט באמצעי זהירות כמה שניתן בכדי למנוע פגיעה במהלך העבודה. כיום הציוד והטכנולוגיה הם מתקדמים מאד ויחד איתם גם עבודת הניסור מתבצעת באופן מקצועי ביותר, ניתן למצוא מכשור חשמלי שבסוף העבודה לא משאיר לכלוך רב וזה יתרון משמעותי. מנסר שיודע כיצד לבצע את עבודתו מתאים בדיוק את המכשור לאופי העבודה.

המחירים הנהוגים בתחום זה

המחירים הם אינם קבועים ולכן יש הרבה פרמטרים שעל פיהם נקבע המחיר לעבודת ניסור בטון. מה גם שכל חברה המבצעת עבודות מסוג זה לוקחת מחירים שונים והטווח בין המחירים הוא משתנה בין חברה כזו לאחרת. הפרמטרים העיקריים שנלקחים בחשבון עבור עבודות ניסור בבטון הם:

גודל השטח בו תבוצע עבודת הניסור , עובי הבטון המיועד לניסור, מה גובה הבטון שצריך לנסר, היכן נמצא המקום (גם הנסיעה לשם בדר"כ כרוכה בתשלום והיא כלולה בהצעת המחיר), לאחר הניסור צריך לפנות את הפסולת- לכן גם זה נלקח בחשבון ועוד.

לפני קבלת המחיר חשוב מאד להזמין יועצים מומחים ומנוסים בתחום על מנת שיעריכו במידה כזו או אחרת את המחיר שיש לקחת. כך תהיה אינדיקציה הרבה יותר טובה ונכונה מפי המומחים שבדקו ומצאו לנכון שזה המחיר.

בדרך כלל עבודות מסוג זה עולות מאות אלפי שקלים, שוב חשוב לבדוק היטב לפי הפרמטרים שצוינו וכמובן מה שמתאים לתנאי השטח וכדומה.

נוסף על הכל גם נדרשת הבחנה של עבודה בסיכון, ככל שמדובר בסיכון גבוה יותר המצריך ציוד מתאים, אמצעי זהירות ובטיחות וכדומה , כך גם לבי המחיר הוא שונה ובעיקר משמעותי יותר. לכן יש לקחת זאת לתשומת הלב ולבדוק את כל הפרמטרים הללו באופן פרטני ומדויק כדי שלא יהיו הפתעות בהמשך, והמחיר לא יהיה גבוה מאד אלא סביר בהתאם לביצוע העבודה כמובן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *