ניקוי חלונות בגובה לבניין אחרי שיפוץ

ניקוי חלונות בגובה לבניין אחרי שיפוץ

שיפוץ בית הוא תהליך מהנה המאפשר לדיירי הבית ליהנות מבית משופץ ומאובזר היטב בדיוק כפי שהם חלמו. השיפוץ הוא אומנם תהליך ארוך המחייב תכנון מוקדם וסיוע של אנשי מקצוע מיומנים, אך כפי שרובכם וודאי יודעים – לאחר שיפוץ יש צורך לנקות היטב את הבית ולהסיר כתמים ואבק שנוצרו עקב השיפוץ.

זאת ניתן לבצע על ידי חברות ניקוי המחזיקות ברשותן ציוד מקצועי כגון – מכונות פוליש, חומרים מיוחדים להסרת דבקים וצבע, עובדי ניקיון מיומנים ובכלל את כל הציוד לניקוי יסודי לאחר שיפוץ. יחד עם זאת, נראה כי יש לא מעט מקרים בהם יש צורך לנקות היטב את החלק החיצוני של המבנה שאותו לא ניתן לנקות מהחלק הפנימי של הבית כגון – ניקוי חלונות חיצוני, ניקוי מרפסות, ניקוי חיפוי קיר ועוד. לכן, במקרים אלו יש צורך בחברת ניקיון המתמחה בניקיון חלונות חיצוני על ידי שיטות ניקוי שונות.

כיצד ניתן לבצע ניקוי חלונות חיצוני?

ניקוי חלונות בסנפלינג – שיטה זו היא המוכרת והפופולרית ביותר בתחום הניקיון, כיוון שהיא מאפשרת לעובדים להשתלשל מחבל המוצמד בצורה בטיחותית לגג המבנה והם יורדים עם החבל בעזרת טכניקות שונות ומנקים היטב את החלונות ואת החלק החיצוני של המבנה. עובדים אלו לוקחים איתם חומרים ניקוי שונים המאפשרים להם לנקות בצורה בטוחה ויסודית את החלונות מהחלק החיצוני של המבנה. חשוב לציין מדובר על עבודה בגובה, לכן על העובדים להחזיק ברישיון לעבודה בגובה ולעבור קורס בטיחות המקנה להם רישיון לניקוי חלונות בסנפלינג.

ניקוי חלונות באמצעות במות הרמה – שיטה זו היא גם מוכרת ומאפשרת לנקות את החלונות החיצוניים של ידי מנוף סל או במות הרמה המעלות את העובדים לגובה הרצוי כדי לנקות את החלק החיצוני של המבנה. בשיטה זאת, ניתן להשתמש גם בשיטת ניקוי מסוג לחץ מים, על ידי צינור מים בלחץ גבוהה המנקה היטב את החלונות כלפי חוץ. כמובן שניתן להשתמש בבמות הרבה גם לצורך ניקוי ידני, אך הכל עניין של תקציב, שהרי השכרת במות הרמה עולה לא מעט כסף ביחס לפתרונות אחרים.

למה חשוב לנקות את המבנה על ידי חברת ניקוי לאחר שיפוץ?

לאחר שיפוץ בית או בניית בית חדש מהקבלן, החלונות לרוב מלאים באבק ולכלוך כתוצאה מתהליך הבנייה. אך לא די בכך, שהרי גם החלק הפנימי ש הבית חייב לעבור ניקוי יסודי, כך שאם כבר מנקים היטב את המבנה כלפי פנים כדאי לנקות אותו גם כלפי חוץ. דבר נוסף, ישנם מקרים בהם משפצים את הבית וכתוצאה מכך החלונות של השכנים המתגוררים סמוך יתלכלכו במהלך השיפוץ או התאבקו מהאבק וחומרי הבנייה, כך שרצוי לבצע ניקיון חבלנות על ידי חברה מקצועית גם לחלונות של התכנים בבניין, כדי לשמור על יחסים טובים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *