חמישה טיפים לבחירת חברת ניקיון

חמישה טיפים לבחירת חברת ניקיון

המשרד והבית נראים מוזנחים מאד? במקום לנסות שוב ושוב למצוא מנקה מיומן ויסודי, כדאי לנסות לבחור בשירותים של חברת ניקיון המעסיקה עובדים רבים, ומסוגלת למצוא עבורכם את האדם המתאים ביותר לניקיון המשרד שלכם. לפניכם חמש המלצות לבחירת החברה הטובה ביותר עבורכם.

בחרו חברה המבצעת את השירות לו אתם זקוקים

קיים הבדל מהותי בין חברת ניקיון המתאימה לניקוי בתים פרטיים ודירות לבין אחת המתמחה במתחמי מסחר, משרדים ועסקים. לכן, חשוב למצוא חברה שמתמחה בדיוק בחללים אותם אתם צריכים לנקות. תוכלו לגלות זאת באמצעות בחינת אתר האינטרנט של החברה ובדיקה של השירותים המוצעים על ידיה באתר. מלבד זאת, כדאי להתקשר ולשאול טלפונית מהי ההתמחות של החברה. זכרו כי קיים גם הבדל בין ניקיון של מפעלים עם כמות גדולה של לכלוך לבין מקומות נקיים יותר כמו מעבדות ובתי חולים.

בחרו חברה עם המלצות

לרוב, ההמלצות שאתם קוראים באינטרנט יכולות להיות הדרך הטובה ביותר לגלות את החסרונות והיתרונות של חברת הניקיון. נסו למצוא בגוגל המלצות על החברה, ותוכלו לדעת האם העובדים שהיא מעסיקה אמינים, האם המחירים של החברה סבירים והאם ישנן חברות הנמצאות בהתקשרות קבועה עם החברה לאורך זמן ומרוצים מהתוצאות. גם פה כדאי לזכור כי המלצה על חברה לניקיון בתים תהיה שונה מזו של המלצה לניקיון משרד. לכן, אל תתייחסו רק לדירוג החברה מבחינת כוכבים, אלא קראו את תוכן ההמלצה כולו.

מצאו חברה שמוכנה לעבוד בשעות הנוחות לכם

חלק מהעסקים זקוקים לניקיון בשעות הערב. אחרים, מעדיפים שהמנקה תגיע דווקא בבוקר לפני שהעובדים נכנסים למשרד. אז, כל המשרד מדיף ניחוח נפלא של ניקיון כבר בדקות הראשונות שהעובדים מתחילים את היום. חשוב למצוא חברה שמסוגלת להעניק לכם שירותים בשעות גמישות, כדי שלא תצטרכו להתפשר על זמן הניקיון. כמו כן, כדאי לוודא אם יש אפשרות להזמין יותר ממנקה אחד אם אתם עורכים מסיבות במשרד או הרמת כוסית, כדי לסיים את עבודת הניקיון במהירות.

השוו מחירים

אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא את חברת הניקיון המתאימה לכם היא באמצעות בקשה מסודרת להצעת מחיר מכמה חברות. נסו לא להזמין שירות מהחברה הראשונה עמה יצרתם קשר. הדרך הטובה לעשות זאת היא באמצעות בקשה של הצעת מחיר מפורטת, הכוללת גם פרופיל של החברה, וכן של כמות השעות שהחברה מסוגלת לספק עם מחיר עבור כל שעת עבודה.

בחרו חברה שאינה דורשת מכם התחייבות לטווח ארוך

החברה מנסה לחייב אתכם לעבוד עימה חצי שנה? בקשו ליצור חוזה גמיש יותר לטווחי זמן מצומצמים. אפשר גם להציע לחברת הניקיון להעניק לכם תקופה ראשונית של התנסות כדי שתוכלו לבחון היטב את שירותיה. זכרו כי לכל חברת ניקיון יש מספר גדול של עובדים, וגם אם אינכם מרוצים מהמנקה הראשון שנשלח אליכם תוכלו להחליפו באחר ולוודא כי בחירתכם הייתה נכונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *